Zadzwoń do nas: 570 617 807

Salon optyczny

20141126 122141Budując markę Optopolis  stworzyliśmy  wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, z najwyższą troską o Państwa Dobre Widzenie oraz z propozycją opraw okularowych zupełnie odmiennych od oferty standardowych salonów optycznych. Wprowadziliśmy do Łodzi światowe marki o niekonwencjonalnym charakterze oraz wzornictwie bazując na sprawdzonej klasyce. W kwestii oprawek jako jedyni w Łodzi mamy przyjemność zaproponować wzory niekomercyjne, nietuzinkowe jak Oscar Magnuson, Jono Hennessy, Carter Bond, JPlus, Maui Jim, Kaleos oraz wiele innych.

Salon Optopolis oferuje swoim klientom kompleksowy zakres usług w kwestii doboru okularów i soczewek kontaktowych. Jako jedyni w Łodzi i okolicy oferujemy soczewki kontaktowe marki SuperLens, które są soczewkami najwyższej próby i z najwyższej półki. Najistotniejszym  celem naszej działalności jest prawidłowe dobranie szkieł oraz oprawek do potrzeb klienta. Stawiamy na indywidualne podejście, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć zarówno na standardowe, jak też specjalistyczne modele okularów. Montujemy wszystkie rodzaje soczewek poczynając od mineralnych, a kończąc na wysokoindeksowanych wiodących, najlepszych producentów. Dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom jesteśmy w stanie oprawiać nawet okulary sportowe.

Z racji tego, iż okulary są wyjątkowo narażonym na uszkodzenia przedmiotem, zapewniamy Państwu również pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy zarówno proste oraz bardziej zaawansowane naprawy.

Każde soczewki okularowe są zamawiane i optymalizowane na indywidualne zamówienie, wystrzegamy się standardów.